فارسی العربی |  English  AALULBAYT
GLOBAL INFORMATION CENTER


ای چشمه‌ی کوثر...
وقت است که بوی بهشت در زمین جاری شود و تو، بانوی عرش، پا بر زمین بگذاری و نظری بر عالمی بیندازی و نور خود را بر این عالم بتابانی.
نوری که از نوزاد رسالت ساطع گشته، خانه‌های مکه را روشن می‌کند. انگار امروز، روز میلاد خلقت است.
کوثر آمده است تا هستی را به حرکت درآورد. نزول کرده است تا معراج را در دل خلقت، رقم بزند. این است که زنان آسمانی، قنداقه کوثر را به دست خدیجه می‌سپارند و بشارت می‌دهند که بگیر این دختر را که طاهره و مطهره است و خداوند، او و نسلش را بابرکت قرار داده است.
هرچند که بزرگی تو در ابعاد کوچک کلام نمی‌گنجد، امّا قطره‌ای از تو نوشتن، دریای متلاطم عاشقان تو را آرام خواهد کرد و ساحل وجودشان را دیگر جزر و مدّ بی قراری فرا نخواهد گرفت. از تو نوشتن، آبی آرامش است، ای آسمان همیشه آبی عشق.
آن‌گاه نوشتم «فاطمه سلام الله علیها»، زیباترین نام عالم، دختر نبی خاتم، همسر حیدر، بهترین مادر، یاسی از باغ همیشه سبز نبوّت، که بوی عطرِ معرفتش تا قیامت، در کوچه‌های حقیقت پیچیده خواهد بود.
ای بهشت روی زمین؛ چه زیبا رسول خدا صلی‌الله ‌علیه ‌و آله و سلم فرمودند: «هرگاه مشتاق بوی بهشت می‌شوم، دخترم فاطمه را می‌بویم» به راستی، بهشت از آن تو است یا تو از آن بهشت؟ یقین که خداوند، گل بهشت را از تو سرشت.
امروز، آبروی نمازهایم، تسبیحات توست؛ سی و سه بار چنگ بر دامان معبود زدن، به احترام تو، دعایم را مستجاب خواهد کرد.
و امروز، روز رسیدن بانوی آب‌ها، به تشنگی زمین است؛ ای چشمه‌ی کوثر...
صفحه اصلی درباره ما |  ارتباط با ما |  اهداف

faraa.ir